Ďalšia Playstation 5 exkluzivita mieri svoje vydanie na budúci rok

Ďalšia Playstation 5 exkluzivita mieri svoje vydanie na budúci rok

 

Zatiaľ však iba neoficiálne.

Na Playstation 5 Showcase sme sa dočkali predstavenia mnohých chystaných exkluzivít na túto konzolu. No pri drvivej väčšine z nich chýbalo to najpodstatnejšie – dátum vydania. Vedeli sme, že Spider-Man: Miles Morales príde spolu s konzolou, no to bolo asi tak všetko.

Situácia sa však v posledných týždňoch zlepšila. Najprv nám štúdio Guerilla Games prezradilo, že Horizon: Forbidden West cieli na rok 2021, následne nám štúdio Insomniac Games priblížilo, že Ratchet & Clank: Rift Apart chce vydať v „launch window“ konzoly Playstation 5 a existuje aj niekoľko náznakov, ktoré skorý dátum vydania pripisujú aj remaku Demon Souls.

A zdá sa, že ani to nebude všetko. Vyzerá to tak, že na rok 2021 sa chystá aj hra Returnal od fínskeho štúdia Housemarque.

Na sociálnej sieti LinkedIn je totiž resumé Laury Gilbert, ktorá ešte donedávna pracovala práve na tejto hre a pozorné oči internetu si všimli, že pri Returnal je uvedený rok vydania 2021.

Či je to však aktuálna informácie a či COVID-19 nespôsobil jej odklad to zatiaľ nevieme, no zdá sa, že konzole Playstation 5 už čoskoro pribudne ďalší dôvod na kúpu.

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk