V Bluepoint Games sú nadšení z príchodu PS5: Je čas nechať za sebou staré herné obmedzenia

V Bluepoint Games sú nadšení z príchodu PS5: Je čas nechať za sebou staré herné obmedzenia

 

Už sa nevedia dočkať prvého veľkého PlayStation 5 eventu.

O kvalitách Bluepoint Games sa baviť nemusíme. Štúdio, ktoré nám prinieslo remake Shadow of the Colossus či remater Uncharted trilógie na PlayStation 4, má jednoducho svoje kvality. V zákulisí sa hovorí, že sa v tomto štúdiu kuje aj kompletný remaster Demon’s Souls pre PlayStation 5, ktorý však zatiaľ oficiálne potvrdený nebol.

Isté však je, že sa v štúdiu tešia na prvý veľký PlayStation 5 event, ktorý prebehne už tento týždeň. To potvrdil aj Peter Dalton, CTO a Technical Director štúdia Bluepoint Games.

"Som skutočne nadšený z budúcnosti. Nastal čas posunúť sa dopredu a nechať za sebou staré herné obmedzenia...", rozpísal sa na twitteri a zdieľal nadšenie z chystanej PlayStation 5 akcie. Je tak zrejmé, že limity hardvéru dosluhujúcej generácie PlayStationu bránili vývojárom realizovať ich plány a PlayStation 5 je teraz ideálna voľba a posun vpred.

Možno nás vývojári zo štúdia Bluepoint Games prekvapia a nakoniec sa dočkáme úplne iného projektu než očakávame. Odpoveď môžeme dostať už tento štvrtok, 4. júna 2020.

Zdroj: pushsquare.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk