Chystá Rockstar pokračovanie L.A Noire?
Fáma

Chystá Rockstar pokračovanie L.A Noire?

 

Vyzerá to tak, že áno.

Čo má vo vývoji Rockstar? Ak by som vám položil túto otázku, tak pravdepodobne by väčšina z vás odpovedala Grand Theft Auto VI. A pravdepodobne sa nemýlite. Asi ťažko predpokladať, že Rockstar hru nemá vo vývoji vzhľadom na to, akou dojnou kravou sa stalo GTA V a hlavne GTA Online. Lenže vyzerá to tak, že GTA VI asi nie je jediná hra, ktorej sa od tohto legendárneho štúdia dočkáme.

Tou druhou bude pravdepodobne L.A Noire 2. Pokračovanie detektívnej hry z roku 2011 vývoj ktorej doslova zabil štúdio Team Bondi. Ako však na to herná komunita prišla? Odpoveď je jemne zložitá.

Jeho existencia bola totiž nepriamo potvrdená cez video, ktoré sa objavilo na Youtube. Youtube totiž vytvoril auto-generovaný tematický kanál s názvom L.A Noire Part Two – Topic. Youtube tieto „topic kanály“ vytvára automaticky a to tak, že združuje videá s rovnakou témou do jedného celku bez toho, aby museli byť nutne z jedného Youtube kanála. Toto konkrétne video je hudobné video od Matthewa Wildera s názvom Break My Stride a poskytla ho spoločnosť Take-Two Interactive ako soundtrack k hre L.A Noire Part Two.

Viacerí užívatelia potvrdili jeho existenciu, no tesne po tom, ako sa začal zvyšovať záujem o sledovanie tohto videa, tak ho autor stiahol.

Pieseň Break My Stride je z roku 1983, čo by mohlo naznačovať dobu, kedy by sa mohla hra odohrávať. Otázkou je, či je tento leak skutočný, alebo si niekto dal veľa práce, aby niekoho oklamal. S jednou teóriou prišiel užívateľ ZacCoxTV, ktorý vo svojom videu vysvetlil, prečo je pravdepodobné, že niekto si z nás vystrelil. A ak je to pravda, tak sa pýtame akurát: Prečo by to niekto robil?

Zdroj: Youtube/Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk