PlayStation 5 má priniesť väčší výkon ako Xbox Series X, no rozdiel má byť zanedbateľný

PlayStation 5 má priniesť väčší výkon ako Xbox Series X, no rozdiel má byť zanedbateľný

 

Ďalšie neoficiálne informácie, ktoré však majú pochádzať od overeného insidera.

Posledné zaužívané správy hovoria o tom, že nová generácia Xboxu má priniesť väčší výpočtový výkon ako chystaný PlayStation 5. Tieto neoverené správy však teraz vyvracia užívateľ menom BG, ktorý má na NeoGAF fóre status overeného herného odborníka. 

Hovorí, že v súčasnej dobe má mať konzola PlayStation 5 väčší výkon ako Xbox Series X. Zároveň dodáva, že toto sa mohlo zmeniť príchodom novších devkitov. Overiť to však nemôže, keďže posledne mal prístup k vývojovému hardvéru ešte koncom minulého roka.

Napriek tomu majú byť rozdiely vo výkone len minimálne. "Áno, jedna konzola načíta hru za 10 sekúnd a tá druhá zas za 7 sekúnd. To platí aj o iných aspektoch, kde niektorá z konzol prinesie kvalitnejší zvuk a niektorá zas niečo iné. Dôležitá bude jednoducho kvalita obsahu.", dodáva insider BG.

Ak sa vrátime v čase, tak podobné tvrdenie priniesol aj uznávaný novinár Jason Schreier, ktorý taktiež hovoril o minimálnych rozdieloch v novej generácii konzol. My ostatní si na ďalšie informácie musíme ešte počkať.

Zdroj: neogaf

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk