Troll nachytal internet na hruškách. Nie, toto nie sú zábery zo spustenia Playstation 5!

Troll nachytal internet na hruškách. Nie, toto nie sú zábery zo spustenia Playstation 5!

 

Už od začiatku na tomto nesedelo prakticky nič.

V sobotu sa na internet dostalo údajné video zo štartovacej sekvencie devkitu Playstation 5 konzoly. A mnoho herných webov sa ho samozrejme chytilo a publikovalo ho ako fakt, napriek tomu, že toto od začiatku „smrdelo.“ Najprv si však pozrime video.

Odhliaduc od faktu, že tento údajný bol z finálnej verzie Playstation 5 konzoly, ku ktorej pravdepodobne vývojári nemajú prístup (nakoľko tí majú devkity), tak nesedelo ani to, že na štartovacej obrazovke sa vľavo dole objavili ikony Google Play a App Store. Niektorí si to však vysvetlili po svojom a začali prehlasovať, že toto je štartovacia obrazovka z novej konzoly od Sony a tá čierna krabička napravo je vlastne produkčná verzia konzoly, ktorej sa dočkáme koncom tohto roka.

Lenže, prešiel iba deň a „leaker“ informoval všetkých, že ich tak trochu ťahal za nos. A aby ukázal, že je to tak, uverejnil video, ako celý tento leak pripravil.

Takže nie, Playstation 5 nevyzerá takto, a toto nebola štartovacia obrazovka novej konzoly. Zdá sa teda, že tesne pred predstavením novej konzoly týchto "leakov" pribúda a vyznať sa v nich vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti. 

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk