Je to oficiálne: Najväčších fanboyov má Playstation

Je to oficiálne: Najväčších fanboyov má Playstation

 

Asi nikto nečakal nič iné.

Konzolové vojny. Neustále hádky, či je lepší Playstation, Xbox alebo Nintendo. Vernosť až za hrob a všetka kritika platformy je braná až príliš osobne. To je bežná realita, s ktorou sa stretávame nie len v diskusiách pod článkami, ale aj na rôznych fórach. A tieto konzolové vojny sa s príchodom nových konzol budú iba stupňovať.

Kto má však najvernejších fanúšikov? Prechádza sa ľahšie „Xbotom“ na Playstation alebo prejdú jednoduchšie „Sony ponies“ na Xbox? Výskum spoločnosti Best SEO Companies uskutočnila výskum, ktorý hovorí jasnou rečou.

Najvernejších fanúšikov, alebo najväčších fanboyov má konzola Playstation, pretože až 40,7% z celkovej vzorky 1008 hráčov odpovedalo, že ich lojalita je vložená plne do rúk Sony. Pri Xboxe to skonštatovalo iba 31% fanúšikov a pri Nintende iba 30,4%.

Ďalšie otázky výskumu sa týkali napríklad tomu, akú konzolu si plánujú títo fanúšikovia kúpiť. Až 1 z 3 odpovedali, že Playstation 5 a iba jeden zo štyroch siahne po Xbox Series X. 8% fanúšikov plánuje kúpu oboch konzol.

Takže sa pochváľte aj vy. Ktorá spoločnosť má tú vašu priazeň?

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk