Dočká sa The Order: 1886 multiplatformového pokračovania
Fáma

Dočká sa The Order: 1886 multiplatformového pokračovania

 

Alebo si z nás niekto iba strieľa?

The Order: 1886 bol Playstation 4 exkluzivitou, ktorá vyšla v roku 2015 pod taktovkou štúdia Ready at Dawn a aj keď ohromila vizuálom, tak zvyškom zostala tak trochu za očakávaniami (niektorí členovia redakcie však nesúhlasia) a Sony tak nemalo záujem o vytvorenie pokračovania. Zdá sa však, že štúdio zobralo veci do vlastných rúk a pustilo sa do vývoja pokračovania na vlastnú päsť.

S touto informáciou prišiel herný insider OsirisBlack, ktorý sa vo svete leakov preslávil hlavne presnými informáciami o konzole Playstation 4 Pro a to ešte pred jej oficiálnym ohlásením. Ale stále treba tieto informácie brať s rezervou.
OsirisBlack síce nepomenoval hru priamo, no z popisu, ktorý poskytol je zrejmé, že hovorí práve o pokračovaní hry The Order: 1886 a zdá sa, že opäť sa môžeme pripraviť na vizuálnu hostinu. Celý popis si môžete prečítať prostredníctvom tohto odkazu.

Čo je však na tejto informácií prekvapujúce je jeho tvrdenie, že údajne ide o hru určenú pre Playstation 5, ale taktiež aj pre Xbox Series X.

Momentálne však neexistuje spôsob, ako tento leak verifikovať, no zdá sa, že nádej na pokračovanie skutočne existuje.

Zdroj: NeoGAF

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk