Sony v očakávaní predstavenia Playstation 5 nebude organizovať svoje tradičné februárové podujatie

Sony v očakávaní predstavenia Playstation 5 nebude organizovať svoje tradičné februárové podujatie

 

Niečo majú za lubom. Čo to asi môže byť?

Každý rok vo februári Sony organizuje podujatie s názvom Destination Playstation, ktoré je určené pre uzavretú spoločnosť v podobe third-party vydavateľov a ďalších partnerov spoločnosti. Sony tam partnerom predstavuje svoje plány na nasledujúci rok vrátane ukážok zo svojho portfólia hier a to ešte predtým, ako sa tieto ukážky dostanú na verejnosť.

Partneri Sony si toto podujatie vždy pochvaľovali, no podľa nových informácií bude Destination Playstation v roku 2020 v tak trochu inej podobe. Herný novinár Mike Futter zverejnil informáciu, že Sony sa vzdalo organizácie tohto podujatia. Destination Playstation sa síce uskutoční, no organizátorom budú partneri Sony a nie japonská spoločnosť.

Momentálny predpoklad je taký, že Sony nechce organizovať dve podujatia v rovnakom mesiaci a pochopiteľne radšej uprednostní predstavenie svojej novej konzoly Playstation 5. A aj keď ani toto nie je oficiálne potvrdenie toho, že vo februári sa dočkáme konferencie, kde uvidíme novú konzolu, tak tých indícií už začína byť trochu veľa.

Ako už vieme, Sony aj tento rok odignoruje E3 výstavu a to znamená, že celá kampaň okolo novej konzoly bude práve na pleciach Sony.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk