Odhalí Sony Playstation 5 vo februári?
Fáma

Odhalí Sony Playstation 5 vo februári?

 

Pribúda šuškanie a nevinné náznaky prezradzujú veľa.

Playstation 5, Playstation 5. Kedy sa nám konečne ukážeš? To je otázka, na ktorú čakajú odpoveď mnohí fanúšikovia tejto značky konzol. Áno, vieme, čo môžeme od konzoly očakávať, no stále nevieme veľmi dôležité informácie. Napríklad to, ako bude konzola vyzerať, kedy bude vydaná a hlavne to, koľko bude stáť.

Je však zrejmé, že čas sa kráti. Ak chce Sony vydať konzolu do konca tohto roka a neplánuje sa zúčastniť E3 (tak ako hovoria nedávne špekulácie) tak už je asi na čase to celé rozbaliť. A zdá sa, že deň D sa blíži.

V posledných dňoch sa totiž začali šíriť informácie o tom, že Sony plánuje svoju konzolu odhaliť vo februári tohto roka, teda rovnako ako to bolo pri Playstation 4. Jednak hovorili o februári leaky týkajúce sa novej Assassin’s Creed a Batman hry a následne začali spievať ďalší insideri, že odhalenie konzoly má byť naplánované na prvú polovicu mesiaca február.

A aby toho nebolo málo, čistou náhodou sa v San Franciscu objavil šéf Sony Worldwide Studios Hermen Hulst

A taktiež aj šéf spolupráce s indie vývojármi a bývalý šéf Wordwide Studios Shuhei Yoshida

Možno zhoda náhod a možno nie. Podľa informácií insiderov by sme sa oficiálne info o odhalení Playstation 5 mali dozvedieť budúci týždeň.

Zdroj: Twitter/NeoGAF

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk