Ukáže nám Sony Playstation 5 už o niekoľko dní?

Ukáže nám Sony Playstation 5 už o niekoľko dní?

 

Alebo len opäť hypuje „nič?“

Technologický svet nespí a aj keď Vianoce a Nový Rok prinášajú aspoň trochu oddychu, tak ten sa veľmi rýchlo končí. Prakticky hneď na začiatok nového roka je totiž nachystaná výstava CES 2020, ktorá sa tento rok odohrá 7.-10. januára 2020.

Tomuto podujatiu síce nedominujú konzoloví výrobcovia, no zdá sa, že minimálne Sony sa plánuje ukázať a začína hype mašinériu, ktorá naznačuje, že sa na tejto show možno dozvieme niečo nové o ich novej Playstation 5 konzole. Spoločnosť totiž vo svojej tlačovej správe láka členov novinárskej obce na svoju prezentáciu hashtagom #SonyCES a sloganom „The Future is Coming“

Popis ich prezentácie navyše znie: „Budúcnosť prichádza. Na CES 2020 predstaví Sony unikátnu víziu spojenia budúcnosti spojenia kreativity a technológie vo forme, ktorú ste ešte nevideli.“

A ak by ste pochybovali, že Sony niečo ohľadom Playstation 5 chystá, tak šéf vývoja God of War Cory Barlog sa na sociálnej sieti Twitter „prekecol,“ že sa na CES 2020 zúčastní. A o čom by už len mohol on rozprávať, keď nie o novej konzole od Sony, však?

Prezentácia Sony na CES 2020 je naplánovaná na Utorok, 7. januára 2020 od 2:00 nášho času.

Osobne očakávame, že buď sa dozvieme niektoré zaujímavé technické detaily o technológiách Playstation 5 konzoly, alebo Sony konečne zdvihne oponu nad svojou konzolou a uvidíme to, ako vyzerá.

Zdroj: Sony/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk