Na technologickej výstave v Tokiu bola prezentovaná nová televízia Sony: Bude takto vyzerať grafika na PS5?

Na technologickej výstave v Tokiu bola prezentovaná nová televízia Sony: Bude takto vyzerať grafika na PS5?

 

Zvládne PS5 hry v 8K rozlíšení?

Pokiaľ sa ani ty nemôžeš dočkať toho aká bude grafika na PS5 vedz, že nie si jediný. Špekulácie o novej konzole od Sony sa množia. Nedávno bol zverejnený potenciálny zoznam budúcich titulov pre túto konzolu, no a teraz sa hovorí, aký výkon by sme mohli od PS5 očakávať. 4K s 60fps, alebo dokonca 8K rozlíšenie?

Technologická výstava v Tokiu nám priniesla záblesk budúcnosti. Na Inter BEE konferencii v metropole Japonska bola predstavená nová 8K televízia od Sony. Nová technológia Crystal LED Display System (CLEDIS) prezentovala svoj výkon neuveriteľnými číslami - 120 FPS pri 8K rozlíšení.

Tento fascinujúci zážitok umocnila uhlopriečka neuveriteľných 440 palcov, ktorá dokonale reprezentuje motto produktu "go big or go bigger". Na internet preniklo aj kratučké video, na ktorom je zobrazený výkon tohto zariadenia. A tu už sa pomaly dostávame k tomu, čo nás hráčov zaujíma najviac.

Na televízii od Sony je totiž prezentované Gran Turismo, známa exkluzivita PlayStationu. Herný dizajnér Kazunori Yamauchi sa pred niekoľkými mesiacmi vyjadril, že by nemal byť problém pri budúcej verzii konzoly spúšťať hry v 8K rozlíšení. Mohol by naozaj takto vyzerať výkon novej PS5? 

Zdroj: vgr

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk