Metro Redux - Videorecenzia

Chceli by ste vo vašom meste metro? Redux edícia vám aspoň sčasti ukáže, na čo všetko sa dá využiť. A k tomu za nižšie ceny lístkov a lepším výhľadom na zdevastovanú Moskvu.

DESTINY - VIDEORECENZIA

Veľké očakávania sprevádzajú nejeden tohtoročný AAA titul. Destiny je ďalším z nich. Podarilo sa štúdiu Bungie vytvoriť podobnú legendu, akou je séria Halo? Dozviete sa vo videorecenzii. 

Infamous: Second Son - videorecenzia

Infamous: Second Son sme si už mohli prečítať v našej písanej recenzii. Čo poviete na to, pozrieť si videorecenziu a zistiť, či Klajo má rovnaký názor na hru ako JC? Táto PS4 Exkluzivitka je už pár dní v predaji a tak neváhajte, pozerajte a majte možnosť sa rozhodnúť, či práve táto hra vás vytrhne z jarného stereotypu.

Thief - Videorecenzia

Thief sa vracia po 10 rokoch. Predstavil aj sa na next-gen konzoliach. Splnilo Garrettove nové dobrodružstvo naše očakávania?  PS4 verziu zrecenzovali JC a Tina.  

TR: Definitive Edition - Videorecenzia

Tomb Raider na next-gen konzoliach? Crystal Dynamics pracovalo až doteraz, aby z nich vyždímalo čo najviac. Výsledok si môžete vypočuť a zhliadnuť vo videorecenzii.

KNACK- Videorecenzia

Exkluzivitka na PS4 s názvom Knack neušla ani Klajovi. Ako dopadla v jeho kritických rukách sa môžete dozvedieť v novej videorecenzii.

Killzone: Shadow Fall - Videorecenzia

Videorecenzia na exkluzívny PS4 titul s názvom Killzone: Shadow Fall. Prinesie nám skutočný next-gen zážitok, ako autori sľubovali? Alebo ide len o priemerný titul v krajšom grafickom kabátiku?

Bližšie video-predstavenie konzoly PS4

Klajo s Metal.Days pre vás pripravili cca pol hodinový cast-ik, v ktorom si rozoberú rôzne možnosti PS4, ukážu vám ako vyerá konzola, ovládač, povedia vám svoje názory na konzolu ako celok. Popíšu, a zároveň vizuálne predvedú ako to funguje v menu PS4. Predstavia základných pár titulov, akými sú Killzone, Knack a pod...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk