Predajca v USA predáva záujemcom 413KG Playstation konzol

Predajca v USA predáva záujemcom 413KG Playstation konzol

 

Predaj ako pri saláme.

V mojej histórii venovania sa hernému priemyslu som už videl mnoho podivností, no takúto ešte nie. Spoločnosť Goodwill Industries of Fort Worth sa totiž rozhodla vyprázdniť svoje sklady a nakoľko sa im nechce handrkovať so starými konzolami, tak sa rozhodli ich nahádzať do jednej veľkej krabice a predávať ich ako celok.

Výsledkom je krabica s názvom GAYLORD OF VARIOUS PLAYSTATION CONSOLES, ktorá v sebe obsahuje 413kg Playstation konzol od Playstation 2 až po Playstation 4. Samozrejme, nikto negarantuje kvalitu stavu týchto konzol a ani to, že budú všetky z nich fungovať. No pri takomto množstve by bolo veľmi divné, ak by ani jedna konzola nefungovala.

Tento masívny balík konzol sa predáva prostredníctvom aukcie a ich momentálna suma je stanovená na 800$. Ak je však niekto veľmi šikovný v opravovaní a renovovaní konzol, tak by to možno bola skvelá obchodná príležitosť, ako zarobiť. A kto nechce takmer pol tony konzol, tak tomu sa možno bude páčiť „produkt“ GAYLORD OF CORDS, CABLES, CONTROLLERS FOR GAMES, ktorý obsahuje takmer 274kg rôznych herných ovládačov. Tu však záujem rozhodne je a cena je momentálne 1500$.

Ak však zvažujete kúpu tejto masívnej nádielky konzol, tak pre vás máme dosť zlú správu. Z pochopiteľných dôvodov (poštovné by asi dokázal uhradiť málokto) je táto aukcia určená iba pre tých, ktorí sú ochotní vyzdvihnúť si tento masívny balík osobne. A to by sa už cena výrazne predražila.  

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk