Cez sviatky sa opäť postavte démonom v Ghost of Tsushima

Cez sviatky sa opäť postavte démonom v Ghost of Tsushima

 

Odmena určite poteší každého fanúšika exkluzivít na PlayStation.

Už je to nejaký ten piatok, čo máme možnosť čeliť mongolskej invázií na ostrove Cušima. Čestné samurajské súboje ale aj tiché zneškodňovanie mongolských nepriateľov, to všetko si môžeme užiť v graficky veľmi prekrásnej hre Ghost of Tsushima. Veď napokon za svoj vizuál a kreatívny dizajn si hra tento rok odniesla prvé miesto v celosvetovom oceňovaní video hier s názvom The Game Awards 2020. Pre nás hráčov je ale dôležitejšie, že vývojári zo štúdia Sucker Punch v spolupráci so SIE nám naservírovali nový obsah do hry zadarmo a to v podobe vypracovaného multiplayeru s názvom Legends.

Aby toho nebolo málo, štúdio Sucker Punch včera na svojom oficiálnom Twittery uverejnilo, že od tejto chvíle až do 15. januára máte možnosť získať legendárne skiny pre vaše postavy v režime Legends. Jediné čo k tomu budete potrebovať je trochu času. Stačí keď za každú postavu prejdete ľubovoľnú príbehovú alebo survival misiu. 

 

Jedná sa o legendárne brnenia inšpirované exkluzivitami pre PlayStation a to God of War, BloodBorne, Horizon Zero Dawn a Shadow of the Colossus.

 
 
 
 
Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk