Red Dead Online sa dočká samostatnej verzie hry a to za veľmi atraktívnu cenu

Red Dead Online sa dočká samostatnej verzie hry a to za veľmi atraktívnu cenu

 

Bohužiaľ, je tu jedno veľké ale...

Rockstar Games oznámilo svetu, že ich online časť hry Red Dead Online sa dočká samostatného vydania – teda na hranie tohto kúsku hry nebudete potrebovať kúpiť kompletne celý Red Dead Redemption 2 s kampaňou pre jedného hráča.

Táto edícia hry bude dostupná na všetkých platformách na ktorých vyšiel Red Dead Redemption a to už 1. decembra. Navyše, až do 15. februára 2021 si túto hru budete môcť kúpiť za extrémne atraktívnu cenu 4,99€. Následne sa cena zmení na štandardných 19,99€.

Samostatná hra bude vydaná spolu s novou Bounty Hunters expanziou, ktorá do hry pridá „utečencov, o ktorých sa musíte postarať.“ Bounty Hunter rola sa dočká nového príslušenstva a skilov a dostupné budú aj nové Legendary Bounties a nový Outlaw Pass so 100 úrovňami.

Bohužiaľ, všetko toto má aj jednu negatívnu správu. Napriek tomu, že Red Dead Online príde samostatne, tak miesto, ktoré hra zaberá na disku sa nezmení a odhryzne si z neho celkom hustú porciu 123GB. Vyzerá to tak, že si prakticky stiahnete kompletne celú hru, kde však bude uzamknutá príbehová kampaň pre jedného hráča. Tu si však budete môcť v prípade záujmu dokúpiť.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk