Niekoľko šťastlivcov sa dostalo k fyzickej kópii Cyberpunku 2077 a vy si môžete pozrieť, ako hra funguje na Playstation 4

Niekoľko šťastlivcov sa dostalo k fyzickej kópii Cyberpunku 2077 a vy si môžete pozrieť, ako hra funguje na Playstation 4

 

Už asi nič nezabráni vydaniu...

Aj keď do vydania Cyberpunku 2077 zostáva ešte niečo vyše dvoch týždňov, tak to vyzerá tak, že všetci čakatelia sa musia schovať do krytov. Pretože niekoľko ľudí sa už dostalo k fyzickým kópiám hry a je dosť možné, že sa na internete začnú objavovať spojlery z hry.

Je však celkom vtipné, ako sa to udialo. Jeden z užívateľov totiž na sociálnu sieť Reddit pridal fotografiu, že drží v rukách fyzickú kópiu hry a že si ju berie domov. Samozrejme, dočkal sa výsmechu a takmer nikto mu neveril, že sa skutočne stal predčasným vlastníkom Cyberpunk 2077 pre konzolu Playstation 4.

We’re almost there boys. I actually had the game in my hands. from r/cyberpunkgame

O to väčšie prekvapenie zažili, keď tento užívateľ začal streamovať hranie z hry priamo cez konzolu a podelil sa tak o prvé zábery z hrania priamo z Playstation 4 verzie Cyberpunk 2077. Ide o relatívne známe zábery, takže sa nemusíte báť veľkých spojlerov, no ukazujú, že vizuálne hra na týchto konzolách nebude patriť k tomu najatraktívnejšiemu a taktiež bude mať hra asi problém udržať si stabilných 30FPS.

Zároveň však musíme upozorniť, že ide o hru bez Day One patchu.

CD Projekt RED sa však snaží všetky videá z hrania stiahnuť z obehu, no viete, ako to býva. To čo sa tam raz objaví už nezmizne. Takže pre istotu prikladáme hneď niekoľko odkazov, aby ste sa mohli pokochať zábermi z hrania Cyberpunk 2077 na Playstation 4.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk