Epic preskúmava možnosti mesačného predplatného za hranie Fortnite

Epic preskúmava možnosti mesačného predplatného za hranie Fortnite

 

A hráči sú za.

Aj keď Fortnite už ani zďaleka nezdvíha záujem herného priemyslu ako tomu bolo pred vyše rokom, tak hra patrí stále medzi tie najhrávanejšie hry na konzolách a PC. Battle Royale je stále populárny a Epic Games sa o hru stará dostatočne dobre na to, aby to tak bolo aj naďalej.

Hra je free-to-play a monetizáciu zabezpečujú kozmetické predmety a taktiež aj predaj Battle Passu, ktorý prichádza vždy s novou sezónou. Epic však poškuľuje po ďalších možnostiach a tak sa na názor spýtal priamo hráčov.

V poslednom dotazníku, ktorí dostali niektorí hráči sa totiž objavila otázka, čo by hráči povedali na možnosť mesačného predplatného za hranie Fortnite. To by malo podobu niečoho, čo dostalo názov „Monthly Crew Pack“ a v podobe v ktorej ju Epic poslal hráčom by poskytol predplatiteľom automaticky každý jeden Battle Pass, balíček outfitov s predbežným prístupom, pričom tento outfit by bol po určitom období predávaný v in-game obchode a taktiež aj 1000 V-Bucks každý mesiac.

Ďalšia otázka v dotazníku bola, či by za tento balíček boli hráči ochotní platiť 15,99$ mesačne alebo dokonca 18,99$ mesačne.

Netreba sa však báť. Hra bude nepochybne aj naďalej vo free-to-play formáte a tento balíček bude dostupný iba pre tých, ktorí ho budú chcieť. Ak ho teda Epic Games plánuje vôbec implementovať do praxe.

Reakcie na tento dotazník sú zatiaľ vo väčšine prípadov pozitívne, takže by sme sa nedivili, ak by sa takéto predplatné stalo realitou.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk