PUBG sa konečne dočká podpory 60FPS na konzolách

PUBG sa konečne dočká podpory 60FPS na konzolách

 

A nebudete na to dokonca potrebovať ani next-gen konzolu.

Vydanie novej sezóny PUBG sa blíži a aj keď hráči na PC sa jej dočkajú už dnes, tak hráči na konzolách si budú musieť ešte niekoľko dní počkať. 9. sezóna sa však dostala na Playstation 4 a Xbox One testovacie servery a hráči si hneď všimli, že sa dočkali jednej veľmi žiadanej funkcie.

A tou je možnosť, aby hra fungovala v 60FPS na konzolách Playstation 4 Pro a Xbox One X. Túto možnosť aktivujete tak, že v možnostiach hry zvolíte „Framerate Priority“ nastavenia a hra sa tak pokúsi dosiahnuť lepší framerate. Samozrejme, všetko vyžaduje svoju daň a v tomto prípade to znamená zníženie rozlíšenia na 1080p a to na oboch konzolách. PUBG Corp. navyše prezradilo, že možnosť 60FPS sa pokúsi priniesť aj na štandardnú verziu oboch konzol, no je ťažké predpovedať, ako by museli znížiť rozlíšenie na takom Xbox One, aby hra dosiahla 60FPS.

Tejto možnosti by sa mali všetci konzoloví hráči PUBG dočkať so spustením 9. sezóny PUBG a to je naplánované na 29. októbra 2020. Nová sezóna prinesie okrem iného aj prvú dynamickú mapu Paramo, ktorá má vo svojom srdci aktívnu sopku.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk