Po kritike zmien v party systéme Playstation 4 bude Sony „počúvať spätnú väzbu“

Po kritike zmien v party systéme Playstation 4 bude Sony „počúvať spätnú väzbu“

 

Nové zmeny asi nevyhovujú všetkým.

Minulotýždňový Playstation 4 update 8.00 priniesol niekoľko veľkých zmien do fungovania operačného systému Playstation 4 konzoly. A asi najviac sa tá zmena prejavila tým, že Sony zlúčilo aplikácie Party a Messages do jednej aplikácie tak trochu upravilo zaužívané fungovanie hráčov na platforme.

A ako to už pri takýchto zmenách býva, ani zďaleka tieto nové zmeny nevyhovujú všetkým a kritika je pomerne veľká. Hráči sa sťažujú na zbytočne komplikovaný proces vstupu a výstupu z chatu.

Primárnou motiváciou týchto zmien je podľa šéfa komunikácie s verejnosťou Sida Shumana príprava na UI konzoly Playstation 5, ktorá bude pravdepodobne fungovať podobným systémom a Sony chcelo „aby Party aplikácia združovala oveľa viac, ako iba hlasovú komunikáciu medzi hráčmi.“ V jednom systéme sa bude dať chatovať alebo si dokonca posielať obrázky.

Je však dosť otázne, či bude toto finálna podoba chatovacieho systému na konzole Playstation 4. Sony totiž vydalo oficiálne prehlásenie na sociálnej sieti Twitter v ktorom priznalo, že príjma spätnú väzbu na nový systém a je dosť možné, že nejaké zmeny ešte budú implementované.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk