Ak neviete čo s načatým večerom, zahrajte si COD: Black Ops Cold War na PS4

Ak neviete čo s načatým večerom, zahrajte si COD: Black Ops Cold War na PS4

 

Alpha je prístupná pre všetkých majiteľov konzoly

Ak ste na dnes večer stratili plány, alebo nemáte chuť sa flákať po vonku a svrbí vás gamepad, máme pre vás výborný tip na hru. Pre všetkých majiteľov PS4 sa včera (ospravedlňujeme sa za omeškanie) otvorila multiplayer alpha, pre očakávané pokračovanie Call of Duty: Black Ops Cold War. Nemusíte zúfať, pretože zatiaľ ubehlo len dvadsaťštyri hodín a rovnaký čas nám ešte zostáva. Stiahnuť budete musieť len okolo 27 GB a nepotrebujete k tomu ani PS Plus.

Multiplayer ponúka dva režimy v podobe 6v6 a 12v12, pričom v boji šesť na šesť sa striedajú tri mapy a to: Satellite, Miami a Moscow, na ktorých sa striedajú módy ako Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed a Hardpoint. Pri súbojoch 12v12 to sú mapy Armada a Crossroads, na ktorých bude len jeden mód a to Domination.

Samozrejme systém módovania zbraní si môžete užiť tiež, no v obmedzenom počte. Keďže ide zatiaľ o alphu, obmedzení tam nájdete viac ale ako program na sobotu večer to určite postačí. Ako som napísal vyššie, zostáva nám dvadsaťštyri hodín, čiže alpha sa uzavrie zajtra, 20. septembra o 19:00 nášho času.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk