Spider-Man nestačí: Majitelia Avengers na PS4 sa dočkajú ďalších exkluzivít

Spider-Man nestačí: Majitelia Avengers na PS4 sa dočkajú ďalších exkluzivít

 

Tentokrát však už iba časových.

Ak ste to nepostrehli, tak Sony, ktoré je tu pre hráčov uzatvorilo partnerstvo s vydavateľom Square Enix a vývojárskym štúdiom Crystal Dynamics, ktoré sa týka očakávanej superhrdinskej hry Marvel’s Avengers. Aby som to zhrnul v skratke, tak iba Playstation hráči tejto hry sa dočkajú hrateľnej postavy Spider-Mana. Ostatní hráči na PC, Xbox One a Google Stadia sa tejto postavy nedočkajú. Nikdy.

Tam to však ale nekončí. Sony ozrejmilo ďalšie exkluzivity, ktoré získajú Playstation hráči Marvel’s Avengers.

  • Prvou oblasťou budú komunitné výzvy. Tie síce dostanú hráči na všetkých platformách, no tí na Playstation dostanú niekoľko komunitných výziev navyše. Každý mesiac budú pribúdať nové výzvy s novými úlohami. Viac detailov sa údajne dozvieme neskôr.
  • Playstation hráči dostanú 30-dňový predčasný prístup k Legendárnym kostýmom, emotes a tzv. takedown pohybom všetkých Avenegerov
  • Playstation Plus predplatitelia dostanú balíček in-game predmetov zdarma a ten bude obsahovať „Rare“ outfit, nameplate, 100 coins (in-game mena) pre každého hrdinu a to vrátane Ms. Marvel

Vzhľadom na to, že v tomto prípade ide buď o nepodstatné blbosti, alebo iba časovú exkluzivitu, tak je určite stráviteľnejšie ako informácia spred dvoch dní.

Marvel’s Avengers vychádza 4. septembra 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Sony

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk