Tvorcovia Modern Warfare zavádzajú hráčov prísľubom „double XP“ víkendu

Tvorcovia Modern Warfare zavádzajú hráčov prísľubom „double XP“ víkendu

 

Prichytení pri čine.

Double XP víkendy, triple XP víkendy a ďalšie rôzne herné „podujatia“ sú veľmi populárne spôsoby, ako sa snažia herní vývojári prilákať hráčov späť k hre. Keď vám totiž zrazu sľúbia rýchle levelovanie zbraní, ranku či Battle Passu, pre mnohých je to dostatočný dôvod na to, aby sa k hre vrátili a potom možno zostali aj dlhšie.

To všetko je OK a relevantná taktika v hernom priemysle. No iba za predpokladu, že nejde iba o ilúziu „double XP“ víkendu. Svoje by o tom vedeli povedať hráči Call of Duty: Modern Warfare, ktorí boli prilákaní k hraniu hry prísľubom dvojitej porcie XP bodov.

Lenže netrvalo veľmi dlho a komunita si všimla, že niečo nie je vporiadku. Napriek tomu, že všade v hre bolo vysvietené logo 2xXP, tak levelovanie bolo rovnako pomalé, ako za bežných okolností a namiesto sľúbenej dvojitej porcie XP bodov dostávajú hráči štandardný prídel. To platilo pre všetky aspekty hry, ktoré dvojitú porciu XP mali rozdávať.

<blockquote class="reddit-card" data-card-created="1594033360"><a href="https://www.reddit.com/r/modernwarfare/comments/hkfmoj/the_2x_xp_and_tiers_are_fake_all_xp_has_been/">The 2x XP and Tiers are fake. All XP has been halved so that with 2x XP you get what you normally would.</a> from <a href="http://www.reddit.com/r/modernwarfare">r/modernwarfare</a></blockquote>

<script async src="//embed.redditmedia.com/widgets/platform.js" charset="UTF-8"></script>

A podľa mnohých členov komunity sa to nestalo prvýkrát. Čo vyvoláva otázky, či ide o zavádzanie, intencionálne škrtenie získavania XP bodov, alebo či ide o technický problém, ktorý sa nepodarilo odstrániť. Bohužiaľ, Infinity Ward a ani Activision sa zatiaľ k tomuto vôbec nevyjadrili.

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk