Nahé zadky počas kúpania sa a lietajúce končatiny: Čo sme sa dozvedeli z hodnotenia hry Ghost of Tsushima?

Nahé zadky počas kúpania sa a lietajúce končatiny: Čo sme sa dozvedeli z hodnotenia hry Ghost of Tsushima?

 

Údelom americkej organizácie Entertainment Software Rating Board (ESRB) je hodnotiť videohry, aby koncový užívateľ vedel, do čoho ide. V prípade očakávanej samurajskej novinky Ghost of Tsushima sa môžete tešiť na M-kový, teda dospelý obsah v podobne odseknutých častí telá, spŕšok krvi a odhaleného mužského pozadia počas kúpeľa v horúcom prameni. Veľmi... japonské.

Hodnotenie tlmočil portál VG247.com, ktorý uviedol, že v GoT sa hráči chopia „samurajských mečov, otrávených šipiek a lukov, aby bojovali s nepriateľmi v súboji nablízko.“ Niektoré takéto útoky môžu viesť k „odseknutiu hlavy alebo oddeleniu končatiny od tela, čo sprevádzajú efekty striekajúcej krvi. Hráči tiež môžu zabíjať napichnutím na meč alebo bodnutím do krku,“ uvádza sa v ratingu.

O nič jemnejšie by nemali byť ani cut-scény, ktoré vyobrazia „dodatočné násilie“ v podobe zaživa horiacich vojakov či civilistov upálených na hranici. V istom bode tiež uvidíme muža, ktorý bude kráčať smerom ku kamere s odseknutou hlavou v ruke.

Okrem takýchto nechutností podľa ESRB uvidíme aj obnažené pánske pozadie – informácia, ktorá sa jasne vyníma medzi všetkými tými krvákmi.

Na výlet k horúcim prameňom sa vyberieme už 17. júla 2020. Tak čo, máte už zbalené? Hra je už v stave „Gold“, čo znamená, že všetko v hre je hotová a cyklus vchádza do posledného štádia – teda kopírovanie na BluRay a finálnu produkciu.

Ghost of Tsushima si môžete objednať za akciovú cenu na tomto odkaze.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk