Nový Crash Bandicoot je (už takmer) realitou!

Nový Crash Bandicoot je (už takmer) realitou!

 

Kedy príde však zatiaľ nevieme.

O novom prírastku do legendárnej série Crash Bandicoot sa hovorí už dlho, no vo všeobecnosti sa očakávalo, že podobne ako pri remaku trilógie z roku 2017, tak aj tu si uchmatne časovú exkluzivitu Sony a to rovno pre ich novú konzolu. Lenže všetko je tak trochu inak.

Totižto včera dostali vybraní členovia herných médií a rôzni ďalší influcenceri od Activisionu zaujímavý darček. Ide o puzzle, ktoré po svojom poskladaní vyjaví obrázok hernej postavičky a podľa rôznych ďalších náznakov ide práve o kúsok z artu novej Crash Bandicoot hry.

A ak náhodou pochybujete o tom, že ide o novú Crash Bandicoot hru, tak Herná ratingová agentúra v Taiwane udelila svoje hodnotenie zatiaľ neohlásenej Crash Bandicoot hre s názvom Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Hra je podľa ratingovej agentúry ohlásená pre Playstation 4 a Xbox One. O ďalších verziách zmienky nemáme.

Popis k tejto hre znie nasledovne: „Crash oddychuje na pláži v jeho čase, v roku 1998, keď nájde tajuplnú masku schovanú v jaskyni Lani-Loli. Táto maska je jednou z Quantum Masks a pozná Aku-Aku, Crashovho kamaráta. S návratom Quantum Mask sa vráti aj Quantum Rift, ktorí sa tak vydajú naprieč časovými dimenziami, aby zastavili toho, kto je za to zodpovedný.“

Hru vyvíja štúdio Toys for Bob, ktoré nám prinieslo remake Spyro Reignited Trilogy. Ohlásenie hry je teda už iba formalitou, no kedy k nemu príde, to presne nevieme. Daniel Ahmad, herný analytik však tvrdí, že k ohláseniu príde 22. júna a hru predstaví IGN. 

Zdroj: Gematsu/IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk