Mafia III obsahuje mapu zrušenej hry od štúdia Hangar 13 „Rhapsody“

Mafia III obsahuje mapu zrušenej hry od štúdia Hangar 13 „Rhapsody“

 

A dozvedeli sme sa o ňom ako inak, keď nie vďaka glitchu.

Štúdio Hangar 13 nezačínalo ako Mafia štúdio – to vedeli prakticky všetci, ktorí sa o krátku históriu tohto štúdia zaujímali. Predtým, ako sa štúdio venovalo tretej Mafii, pracovali na novej hernej značke, ktorá sa však nikdy nedostala na pulty obchodov a interne sa jej hovorilo „Rhapsody.“

Namiesto tejto hry sme dostali tretiu Mafiu a či ide o dobrý alebo zlý výsledok, to nechám na vás. Každopádne, českému Youtuberovi Sliderv2 sa možno náhodou a možno cielene podarilo v Mafii III dostať pod mapu mesta a hľa – narazil na mapu Berlína, v ktorej sa mala táto hra odohrávať. Síce je zrejmé, že mesto bolo v počiatočných fázach vývoja, no je fascinujúce, že sa v Mafii III celú tú dobu nachádzalo.

Rhapsody sa mala odohrávať v Berlíne v 80-tych rokoch. Mali ste hrať za ruského žida, ktorého rodičia boli zavraždení v Sovietskom Gulagu a jeho zachránili Američania a následne ho prijali ako člena špionážnej organizácie s názvom Rhapsody. Súčasťou hry bolo plnenie špionážnych misií v otvorenom svete a taktiež aj pomsta tým, ktorí zabili jeho rodičov.

Podľa ľudí, ktorí na projekte pracovali išlo o „Kingsmanov, no bez tých šialeností.“ To znamená, že postava mala k dispozícii veľké množstvo gadgetov, špionážne auto a ďalšie drobnosti.

Bohužiaľ, hry sa pravdepodobne už nikdy nedočkáme.

Zdroj: ResetEra/Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk