Vydávanie nových Resident Evil hier sa Nemesisom ani zďaleka nekončí
Fáma

Vydávanie nových Resident Evil hier sa Nemesisom ani zďaleka nekončí

 

Ďalší leak potvrdzujúci dianie v Capcome.

Remake Resident Evil 3 je už o chvíľu vonku a recenzie sa už pomaly zberajú. Bohužiaľ to však vyzerá tak, že trojka nedosiahla kvalít remaku dvojky, no veríme, že skalných fanúšikov hra poteší.

Čo však ďalej pre Capcom a sériu Resident Evil? Plánuje spoločnosť ďalšie remaky, alebo sa dočkáme nového „ôsmeho“ pokračovania? Na toto nám odpovedal už tradičný leaker z prostredia Capcomu AestheticGamer, ktorý sa nemýlil ani v leaku Resident Evil 2 a ani v leaku Resident Evil 3. A bohužiaľ máme dobré, ale aj zlé správy.

Najprv však tie dobré. Resident Evil plánuje dostať hru aj v roku 2021. Podľa jeho informácií má totiž Capcom vo vývoji bližšie nešpecifikovaný Resident Evil projekt, ktorý nie je remakom a ani Resident Evil 8 hrou a ak pôjde všetko podľa plánu, tak sa hry dočkáme na budúci rok.

Zlá správa však je, že Resident Evil 8 tak skoro očakávať nemusíme. Podľa AestheticGamera síce mal Capcom Resident Evil 8 vo vývoji už od roku 2016, no následne sa vývoj tejto hry pozastavil v prospech vývoja DLC pre Resident Evil 7 a remaku Resident Evil 2. Následne sa Capcom rozhodol, že k pôvodnému konceptu RE8 sa už nevráti a hru začali vyvíjať úplne od začiatku pred polrokom. Pre hráčov to znamená, že na finálnu hru si počkáme ešte dlhú dobu.

Taktiež ešte dodal, že Capcom má vo vývoji niekoľko remakov (nie nutne Resident Evil hier) v podobnom duchu, ako Resident Evil 2 a 3 a práve o týchto projektoch bude Capcom rozprávať v najbližšej dobe.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk