Remaster kampane Modern Warfare 2 príde možno skôr ako čakáme

Remaster kampane Modern Warfare 2 príde možno skôr ako čakáme

 

Nové správy sa objavujú rýchlosťou blesku.

Dočkáme sa remasteru kampane Call of Duty: Modern Warfare 2 ešte počas tohto roka? Určite to tak vyzerá. Nedávno sme vás informovali o leaku užívate The Gaming Revolution, ktorý je známym zdrojom tajných informácií z prostredia vývoja série Call of Duty (ktoré sa v drvivej väčšine prípadov aj naplnia). Ten tvrdil, že popri ďalších hrách, ktoré má Activision vo vývoji, tak jeho štúdio vyvíja aj remaster kampane Modern Warfare 2.

A taktiež sa nedávno objavila žiadosť o udelenie ratingu hre Modern Warfare 2 Campaign Remastered v kórejskej ratingovej agentúre.

Dnes tu máme ďalšie informácie, ktoré naznačujú nie len to, že sa tohto remasteru dočkáme, ale že to bude aj veľmi skoro. Priamo v súboroch hry Call of Duty: Modern Warfare totiž našli datamineri nový obrázok, ktorý snáď hovorí za všetko.

Zdá sa teda, že remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 bude pravdepodobne vydaný ako DLC pre Call of Duty: Modern Warfare a podľa všetkého sa jeho vydanie pripravuje.

A aby toho nebolo málo, datamineri objavili v súboroch hry aj aj originálny skin postavy Ghost, ktorá bola jednou z hlavných postáv príbehu Modern Warfare 2 a taktiež aj ďalšie zbrane a príslušenstvo.

Zdroj: CharlieIntel

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk