Remake Final Fantasy VII si z vašej Playstation 4 odhryzne masívnu porciu disku

Remake Final Fantasy VII si z vašej Playstation 4 odhryzne masívnu porciu disku

 

Vývojári očividne nevtipkovali.

Keď počas E3 2019 Square Enix prezradili, že majú problém napratať remake Final Fantasy VII na jeden Blu-ray disk, tak väčšina to nebrala až tak vážne. Zdá sa však, že vývojári to mysleli smrteľne vážne.

Podľa zadného obalu kórejskej verzie hry totiž krabicová verzia hry skutočne príde na dvoch diskoch. A to nie je všetko. Podľa tohto obalu si hra odhryzne z vášho Playstation 4 disku luxusných 100GB. Takže ak máte pôvodnú Playstation 4 s 500GB diskom, tak sa pripravte na výrazné čistky.

Asi netreba špekulovať, čo je za touto „nenažranosťou“ hry. Vysokokvalitné cutscény budú totiž bežnou súčasťou hrania a tie proste niekde napratať musíte. Je to však celkom vtipné, pretože Final Fantasy VII Remake nebude obsahovať „plnú hru“ Final Fantasy VII, ale iba jej časť. To by sme chceli vidieť, kde by sa toto číslo vyšplhalo v prípade, ak by Square do tohto remaku dal celú Final Fantasy VII.

Final Fantasy VII Remake sa tak zaradí k zoznamu hier, ktoré sú distribuované na dvoch diskoch. K hrám, ku ktorým bude patriť napríklad aj The Last of Us: Part II.

Zdroj: PSU

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk