Call of Duty: Modern Warfare Battle Royale príde v marci a bude zdarma
Fáma

Call of Duty: Modern Warfare Battle Royale príde v marci a bude zdarma

 

Activisionu sa nedarí zastaviť leaky.

Napriek tomu, že Activision rozdáva bany na sociálnych sieťach a aj vo vlastnej hre, leaky o ich chystanom Battle Royale móde v Call of Duty: Modern Warfare neustále pribúdajú. A jeden z nich odpovedá na tú najdôležitejšiu otázku: Kedy sa ho dočkáme?

Podľa zdrojov webu VideoGamesChronicle je Battle Royale mód s názvom Warzone výsledkom spolupráce štúdií Infinity Ward a Raven Software a jeho vydanie je naplánované „o niekoľko týždňov,“ konkrétne v prvej polovici mesiaca marec. Vzhľadom na to, že nový obsah pribúda do Modern Warfare vždy v utorky, tak je možné, že 10. marec bude dňom D.

Tento mód bude okamžite odomknutý pre všetkých vlastníkov Modern Warfare, no okrem toho príde aj ako samostatná free-to-play verzia hry, ktorá bude dostupná pre všetkých hráčov a ktorá bude obsahovať iba Battle Royale mód. V hre si následne budete môcť kúpiť „upgrade“ na klasickú verziu hry s kampaňou a multiplayerom. Ak však máte záujem iba o Battle Royale, tak samozrejme nemusíte.

Tieto hry budú mať prepojený systém postupu a taktiež aj rovnaký Battle Pass a všetky kozmetické predmety, ktoré si odomknete v jednom móde budú dostupné aj v tom druhom.

Influenceri údajne na začiatku budúceho týždňa navštívia štúdio Infinity Ward, kde získajú predčasný prístup k hre, čo im umožní mať pripravený obsah pre svojich fanúšikov v deň vydania módu.

Ešte stále sa však nevie, koľko hráčov bude tento mód podporovať. Už od vzniku špekulácií o existencii Battle Royale módu v Modern Warfare sa totiž hovorilo o tom, že mód bude podporovať až 200 hráčov. Na oficiálne potvrdenie existencie módu a aj tejto informácie si však budeme musieť ešte chvíľu počkať. Leak ešte v súvislosti s Battle Royale módom spomína aj „ping“ mechaniku podobnú hre Apex Legends a taktiež aj to, že mód bude podporovať klasické prvky hrateľnosti série ako killstreaky. Poslednou čriepkou informácií je tzv. Gulag respawn mechanika. Tá má umožniť hráčom, ktorí boli počas zápasu zabití vrátiť sa za určitých okolností do hry.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk