Dočkáme sa nového Playstation VR ešte v roku 2020?

Dočkáme sa nového Playstation VR ešte v roku 2020?

 

Niekto sa možno preriekol.

Playstation VR je najpredávanejším VR setom na malom, no rozvíjajúcom sa trhu s VR hrami. Vďačí za to najmä svojej nízkej cene (oproti konkurencii) a taktiež aj faktu, že vám na jej používanie stačí Playstation konzola a nemusíte investovať do drahého počítača. PSVR predal viac ako 5 miliónov kusov setov a ešte v minulom roku Sony potvrdilo, že VR technológie chce podporovať aj naďalej a očakáva sa príchod druhej generácie PSVR.

A tá možno príde skôr, ako si myslíme. Vydavateľ VR hier, spoločnosť Immersive VR Education (tá priniesla napríklad hry Apollo 11 VR a Titanic VR) totiž v zhodnotení predchádzajúceho finančného roka napísali svojim investorom niečo, čo možno ešte malo zostať utajené.

V roku 2020 sa dočkáme novej konzoly od Sony v podobe Playstation 5 a taktiež aj nového Playstation VR Headsetu, ktorý ďalej rozšíri počet VR zákazníkov a my vyjadrujeme tomuto zariadeniu podporu svojim softvérom.“

Celkom zvláštne, pretože z vyjadrení Dominica Mallinsona z vyššieho vedenia Sony to znelo skôr tak, že Sony chce najprv vydať novú konzolu a až následne po určitej dobe vydá nový Playstation VR. Na druhej strane však treba priznať, že toto vyjadrenie prišlo pred takmer rokom a situácia sa odvtedy mohla pokojne zmeniť.

Zdroj: Wccftech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk