Na Veľkú Noc nás príde postrašiť Nemesis

Na Veľkú Noc nás príde postrašiť Nemesis

 

Nedávne uniknuté arty z remaku Resident Evil 3 sa na dnešnom PlayStation State of Play potvrdili ako skutočné. Hry sa dočkáme už o pár mesiacov, krátko pred Veľkonočnými sviatkami.

Prerábka Resident Evil 2 bola veľmi úspešná a hra bojuje o post najlepšej tohtoročnej hry. Je tak iba prirodzené, že Capcom sa nefláka a robí na vynovenej verzii ďalšieho hitu zo série, Resident Evil 3.

V tomto diely hrá hlavnú úlohu Jill Valentine, ktorá sa ocitá uprostred spustošeného Racoon City. Jej snahu uniknúť z tohto pekla bude sťažovať biologická zbraň, hráčom známa ako Nemesis, jeden z najikonickejších nepriateľov z čias PlayStation 1.


Okrem hlavnej Resident Evil 3 príbehovej kampane bude vydaná hra obsahovať aj Resident Evil Resistance. Ide o asymetrický 1 vs. 4 multiplayer. Jeden hráč na seba vezme ako Mastermind úlohu Annette Birkin a 4 hráči budú bojovať prežitie pred nástrahami, ktoré na nich bude posielať. Ako Annette budeme mať možnosť poslať na protihráčov monštrá ako G-Birkin a Tyrant.

Remake Resident Evil 3 bude vydaný 3. apríla na PlayStation 4 a Xbox One. PC vydanie zatiaľ nie je oficiálne potvrdené, dá sa ale čakať že neskôr sa dočkáme aj toho, rovnako ako pri Resident Evil 2.

 

Zdroj: Capcom

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk