Death Stranding vypadol zo zoznamu Playstation 4 exkluzivít

Death Stranding vypadol zo zoznamu Playstation 4 exkluzivít

 

Ďalší náznak?

Už dlhšie sa špekuluje o tom, že nová hra od Kojima Productions, Death Stranding možno nebude Playstation 4 exkluzivita, ako by sa mohlo zdať. Aj keď vo všeobecnosti sa očakáva, že v novembri príde hra exkluzívne iba na túto konzolu, vyzerá to tak, že postupne sa dočká vydania aj na PC.

A po nedávnom naznačení od oficiálneho Playstation Twitter účtu tu máme ďalší náznak. Hra totiž záhadne vypadla zo zoznamu exkluzivít na oficiálnej Playstation stránke. Ešte divnejší je fakt, že hra sa v tomto zozname ešte donedávna nachádzala.

Oficiálne sme sa však zatiaľ žiadneho oznámenia od Kojima Productions a ani Sony nedočkali. Ak k nejakému oznámeniu príde ešte pred oficiálnym dátumom vydania, tak pravdepodobne sa ho dočkáme na podujatí Opening Night Live na Gamescome 2019.

Osobne si však myslíme, že hra najprv príde na Playstation 4 a následne bude ohlásené jej vydanie na PC o čosi neskôr, podobne ako napríklad v prípade hry Detroit: Become Human, ktorá po ročnej Playstation 4 exkluzivite prišla na PC.

Death Stranding je zatiaľ ohlásený na Playstation 4 a jeho vydanie je naplánované na 8. novembra 2019.

Zdroj: DSOGaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk