Bully 2 uvidíme už v budúcom roku na staré a aj nové konzoly
Fáma

Bully 2 uvidíme už v budúcom roku na staré a aj nové konzoly

 

Rockstar niečo chystá.

O tom, že Rockstar chystá niečo ohľadom pokračovania kultovej hry Bully sa špekuluje už dlhú dobu. Nič konkrétne a oficiálne však zatiaľ nemáme. To však neznamená, že spoza opony nejaké informácie neprichádzajú.

Bližšie nemenovaný Rockstar Insinder totiž prišiel s informáciou, že Bully 2 je skutočne vo vývoji a jeho vydanie je naplánované na obdobie október-november budúceho roka a to rovno na štyri platformy: Xbox One, Xbox Scarlett, Playstation 4 a Playstation 5. Vydanie vraj má prísť v závislosti od toho, kedy sa Microsoft a Sony rozhodnú svoje konzoly vydať.

Youtuber SWEGTA však tvrdí, že si je svojim zdrojom istý a hra je určite vo vývoji. Aj napriek tomu však odporúčame pristúpiť k tejto informácii s rezervou.

Nie je to prvá informácia o existencii Bully 2. Ešte v roku 2017 sa objavila informácia, že ďalšou plánovanou hrou Rockstaru po Red Dead Redemption 2 je práve nový Bully.

Navyše v databáze ochranných známok sa objavila snaha Rockstaru z Apríla 2019 na získanie ochrannej známky na názov Bully II. Jej žiadateľom je Andrea L. Calvaruso, ktorý je právnikom vydavateľa Take-Two, čo len pridáva na vierohodnosti celej tejto spleti informácií. Samozrejme, ochranné známky sa získavajú aj pri neaktívnych projektoch a v praxi to nemusí nič znamenať, ale v kombinácii s ostatnými informáciami sa nám možno rodí potencionálne pokračovanie.

Zdroj: Comicbook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk