Nový Need for Speed bude predstavený čoskoro a vieme ako sa bude volať

Nový Need for Speed bude predstavený čoskoro a vieme ako sa bude volať

 

Už nebudeme musieť čakať dlho.

Spoločnosť Electronic Arts potvrdila, že aj napriek tichu, ktoré sprevádza plánované hry zo sérií Need for Speed a Plants vs. Zombies je ich vydanie stále naplánované na tento rok. Zatiaľ však o nich nevieme prakticky nič. Ohľadom novej Plants vs. Zombies hry sa objavili správy o alfa testovaní, no bez podrobností a o novej Need for Speed hre vieme s istotou povedať prakticky iba to, že ju vyvíja štúdio Ghost Games.

Lenže, podľa tvrdení šéfa EA Andrewa Wilsona bude hra oficiálne predstavená už na tohtoročnom Gamescome, ktorý sa koná od 20. do 24. augusta v Kolíne a predpokladáme, že Plants vs. Zombies bude ohlásená taktiež na tejto výstave.

Okolo nového Need for Speed dielu sa však už objavilo zopár informácií, ktoré fanúšikov série určite zaujmú. Austrálsky obchod totiž do ponuky pridal novú hru s názvom Need for Speed: Heat a rovnaký názov uvádza aj rakúsky web Gameware.at.

Zdá sa teda, že minimálne nový názov tejto hry máme potvrdený. Či však pôjde o viac tuningovo zameraný diel a či sa dočkáme aj naháňačiek s policajtmi, to zatiaľ nevieme. Wilson taktiež prezradil, že hra príde „medzi 1. októbrom a koncom roka 2019.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk