Alfa test očakávaného titulu Nioh 2 prichádza na PlayStation 4

Alfa test očakávaného titulu Nioh 2 prichádza na PlayStation 4

 

Spolu s oznámením sme sa dočkali aj krátkeho traileru, ktorý nám stručne predstavuje hrateľnosť. A že sa je na čo pozerať.

Tak ako to urobili vývojári zo spoločnosti Team Ninja, už pri jednotke Nioh, tak bude určitým hráčom PlayStation 4 umožnené zahrať si Nioh 2, ako súčasť uzavretého alfa testovania hry. Alfa testovanie bude trvať od 24. mája do 2. júna 2019.

Vývojári z Team Ninja, zverejnili na svojom oficiálnom twitteri informáciu, že alfa testovanie im umožní získať spätnú väzbu, ktorá im pomôže v ďalšom vývoji hry. Zdá sa, že prístup k alfa testu bude mať iba malá hŕstka vyvolených. Vyzerá to tak, že k alfa verzii sa teda nedostanú bežní hráči, nakoľko Team Ninja v súčasnosti neuvažuje s jej expanziou.

Ak bude vývoj Nioh 2 podobný vývoju originálneho titulu, možno sa nám dostane možnosti zahrať si jej sequel  pred oficiálnym dátumom vydania. Team Ninja a vydavateľ Koei Tecmo, ponúkli hráčom pri hre Nioh, alfa a beta test demá, pričom ich spätnú väzbu a pripomienky implementovali do finálnej verzie hry.

Titul Nioh 2, bol ohlásený na minuloročnej E3 konferencii, krátkym trailerom. Včera sme sa po dlhej dobe dočkali nového traileru, ktorý nám ukáže kúsok z hrateľnosti tejto očakávanej fantasy RPG hry. Po jeho zhliadnutí si dovolím skromne konštatovať, že sa máme na čo tešiť.

Presný dátum vydania titulu Nioh 2 zatiaľ nie je známy. Predpoklad je však, že by sme sa ho mohli dočkať ešte tento rok.

Zdroj: polygon.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk