Hororový titul Injection π-23 si zahráme na PlayStation 4 už onedlho

Hororový titul Injection π-23 si zahráme na PlayStation 4 už onedlho

 

Sony Interactive Entertainment Spain, oznámilo dátum vydania hororovej survival hry, so zaujímavým názvom Injection π-23.

Za týmto herným kúskom stojí španielske indie štúdio Abramelin Games.Jedná sa o štúdio, založené Josém Antoniom Murielom, muzikantom a vývojárom „samoukom“, ktorý na tejto hre pracoval od roku 2014.

Príbeh sa zameriava na osamelú postavu, ktorá sa dostala na okraj spoločnosti a verí, že všetci ostatní ľudia sú pre ňu hrozbou. Hra sa bude odohrávať v odľahlom španielskom meste Malaga.

V hre sa dočkáme množstva rôznych puzzle a hádaniek, pričom nový obsah si budeme môcť odomykať objavovaním a skúmaním prostredia. Titul nám ponúkne aj zaujímavú voľbu, až štyroch typov kamier, od klasickej kamery prvej osoby, cez kameru tretej osoby, až po statickú kameru, ktorá nám pripomenie časy starých dobrých hororových klasík.

Vývojári sa snažili týmto zaujímavým titulom vzdať poctu, dnes už legendárnym hororovým hrám, ako sú Resident Evil, Alone in the Dark alebo Silent Hill.

Injection π-23 vychádza dňa 23. mája 2019. Dostupný bude exkluzívne pre konzoly PlayStation 4, na PlayStation Store (iba digitálna verzia) za cenu 9,99 €.

Zdroj: thegg.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk