Nová Avengers hra bude kombinovať streľbu, boj z blízka a stealth

Nová Avengers hra bude kombinovať streľbu, boj z blízka a stealth

 

Ťažko však povedať, kedy sa dočkáme jej ohlásenia.

Marvel je silnejší ako kedykoľvek predtým. Avengers: Endgame zbúral kiná a priniesol neuveriteľné tržby vo výške 1,2 miliardy dolárov za úvodný víkend. Preto je zrejmé, že aj dobre spravená Avengers hra by mala veľkú šancu na úspech.

Vieme, že práva na Avengers hru získal vydavateľ Square Enix a poveril štúdio Crystal Dynamics (Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider), aby pripravil hru s populárnymi Marvel postavami.

Z hry sme sa však zatiaľ dočkali iba jedného teaseru v roku 2017 a odvtedy je okolo hry ticho. To možno bude prelomené na tohtoročnej E3 2019, no na to si budeme musieť počkať.

Magazínu Express sa však podarilo získať informácie, že projekt je stále vo vývoji a podľa ich informácií by malo ísť o akčnú adventúru z pohľadu tretej osoby, ktorá bude obsahovať prepracovaný súbojový systém na blízko, streľbu so systémom krytia, stealth mechaniky a súboje s bossmi. V hre by sme mali mať možnosť hrať za postavy ako Black Widow, Capitan America, Winter Soldier a Black Panther.

Podľa ďalších informácií v súčasnosti Square Enix rozširuje štúdio Eidos Montreal (Shadow of the Tomb Raider, Deus Ex) a Square Enix Montreal, aby pomohli Crystal Dynamics s dokončením tejto hry.

Zdroj: Express

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk