Ďalšie informácie naznačujú online prvky v Death Stranding

Ďalšie informácie naznačujú online prvky v Death Stranding

 

Stále však nemáme predstavu o tom, ako bude vyzerať.

V posledných mesiacoch sa okolo Playstation 4 exkluzivity od Hidea Kojimu množia špekulácie. Predpovedajú sa dátumy vydania, špekuluje sa o platformách a mnoho informácií naznačuje, že hra bude obsahovať nejaký druh online hrania. Silne pochybujeme, že to bude klasický deathmatch a otázkou zostáva, či to nebude niečo podobné ako online komponent v Metal Gear Solid V. 

Jeho existencia síce nie je oficiálne potvrdená, no úprimne, pri Death Stranding nie je potvrdené prakticky nič. Preto vychádzame z rôznych rozhovorov a útržkov, ktoré médiám poskytli ľudia, ktorí sa na projekte podieľajú ako Norman Reedus, Troy Baker atď.

A teraz tu máme ďalšie naznačenie. Spoločnosť Kojima Productions si totiž uplatnila ochrannú známku na pojmy „Social Strand System“ a „Strand Game.“ Okamžite sa začalo špekulovať o dvoch možnostiach. Buď majú tieto ochranné známky niečo dočinenia s nejakou Companion App k hre, alebo ide skutočne o nejakú formu online interakcie.

Nakoľko je však Kojima tajnostkár, pravdepodobne sa podrobností tak skoro nedočkáme. Death Stranding by však mal prísť v priebehu tohto roka na Playstation 4.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk