Čakanie na dátum vydania titulu Death Stranding sa pomaly končí

Čakanie na dátum vydania titulu Death Stranding sa pomaly končí

 

Očakávaný veľký projekt Hidea Kojimu pod záštitou spoločnosti Sony bude mať presný dátum vydania už čoskoro. Oznámil tak na svojom Twitteri dabér jednej z postáv, Troy Baker.

Na svojom Twitteri zverejnil známu 10-ročnu výzvu (a.k.a. 10 years challenge), v ktorej má obrázok Snowa Viliersa, postavy z Final Fantasy 13, z roku 2009, vedľa ktorej je postava z hry Death Stranding, ktorú dabuje s nadpisom #2009vs2019. Môžeme teda s veľkou pravepodobnosťou očakávať, že titul výjde tento rok. Tento tweet nieje prvým vodítkom k tomu, že hra výjde tento rok. Sám maestro Hideo Kojima povedal, že hra by mala výjsť rok pred tým, ako je zasadené anime Akira, čo je 2019. Taktiež Walmart Canada tvrdí, že Death Stranding príde v júni 2019.

Môžeme tak očakávať, že vývoj hry je podstatne ďalej ako by fanúšici tipovali. Fakt, že sme ale z hry nevideli mnoho a vieme o deji len minimum môže toto všetko vyvrátiť, nakoľko niektorí tvrdia, že hra nevýjde ako cross-platform na PS4 a PS5, ale priamo ako exkluzivita na next-gen, ktorá je plánovaná na rok 2020.

Zdroj: gamerant.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk