Spyro trilógia je bez titulkov a vyjadrenie Activisionu je divné

Spyro trilógia je bez titulkov a vyjadrenie Activisionu je divné

Zdá sa, že v dnešnej dobe už ani remaster hry nemôže byť vydaný bez toho, aby okolo toho neboli nejaké problémy.

Minulý týždeň sme sa dočkali remasteru troch Spyro hier, ktoré vydala spoločnosť Activision. Hráči tak môžu prežiť krásne spomienky z rokov minulých, no zdá sa, že nie všetko je s kostolným poriadkom. Hre totiž chýbajú titulky. Počas hrania sa v hre nachádzajú, no v cutscénach nie sú. A hráči sú z toho očividne rozladení.

Tým pádom sa zopakovala situácia s Crashom Bandicootom, kde Activision taktiež titulky odignoroval a komunita sa na to sťažovala. Ani po roku a pol od vydania titulky pridané neboli.

Preto sa dá ich vyjadrenie takmer s istotou považovať iba za PR vyjadrenie, ktorého účelom je, aby celá situácia s ignoráciou prehrmela: „Keď sa firma Toys For Bob rozhodla pripraviť túto úžasnú kolekciu, boli spravené niektoré rozhodnutia, ktoré zabezpečujú, že hra je taká, ako si ju hráči pamätajú. Hra bola prepracovaná do úplne nového enginu a lokalizácia je niečo, čo predtým vývojári neskúšali.“

„Aj keď neexistuje štandard, čo sa titulkov týka, štúdio a Activison sa zaujímajú o fanúšikov, hlavne s ohľadom na prístupnosť hry a budeme určité aspekty vyhodnocovať.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk