Pozrite si screenshoty z pripravovaného rozšírenia pre The Surge

Pozrite si screenshoty z pripravovaného rozšírenia pre The Surge

Hardcore akčná RPG hra The Surge bude obsahovať nové rozšírenie s názvom „The Good, the Bad, and the Augmented“. Bude dostupné pre PlayStation 4, Xbox One a PC už 2. októbra 2018. Na hráčov čakajú šialení nepriatelia v bláznivých testovacích komorách doktora Rischbotera.

Hráča tentokrát hra zavedie do CREO zariadení a preskúma opustené laboratórium, ktoré bolo stvorené na to, aby CREO technológiu vyťažilo do úplného limitu. Hlavná postava Warren sa ocitne v nebezpečných testovacích komorách, ktoré sú zasadené do prostredia divokého západu.

V tomto rozšírení bude hráč schopný tieto komory modifikovať tak, aby sa zvýšil počet odmien. Môže kombinovať 4 zo 16 dostupných modifikátorov. Na konci každého levelu, hráča čaká mocný nepriateľ, ktorý je vybavený unikátnou výzbrojov. Tá sa skladá z 30 kusov a zahŕňa: brnenie, zbrane a implantáty.

Hneď po vydaní vývojári ponúknu novým hráčom „Augmented“ edíciu, ktorá bude obsahovať celú hru The Surge a všetky rozšírenia, aj rozšírenie„The Good, the Bad and the Augmented“.

Nižšie si môžete pozrieť screenshoty z rozšírenia „The Good, the Bad and the Augmented“.

Zdroj: TheSurge-Game, PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk