Spyro k nám v septembri nedoletí

Spyro k nám v septembri nedoletí

Dnes je tu smutná správa pre fanúšikov fanúšikov Spyra. Vydanie hry je odložené o takmer 2 mesiace.

Spyro: The Reignited Trilogy malo plánovaný dátum vydania na 21. september. Paul Yan, vedúci štúdia Toys for Bob, ktoré je vývojárom remasterovanej trilógie, dnes ale na blogu Activision oznámil posunutie. Nový dátum, kedy sa Spyra dočkáme, je 13. november.

Dôvodom pre odklad je podľa jeho slov fakt, že na doladenie hry potrebujú viac času. Chcú hráčom priniesť ten najlepší Spyro zážitok a Paul verí, že hráči ocenia tento dodatočný čas pre vývoj, keď si v novembri hru zapnú. 

Activision sa k oznámeniu tiež vyjadril slovami, že fanúšikovia Spyra si zaslúžia tú najvyššiu kvalitu a extra týždne budú využité na to, aby sa k hráčom dostala hra v najvyššej kvalite, akú sú schopní doručiť.

Nedávno sa objavili správy o tom, že disk Spyro: The Reignated Trilogy bude obsahovať iba prvú hru a zvyšné dve budú ako digital download a fanúšikovia dúfajú, že sa to vďaka dlhšiemu vývojú zmení. Ďalším dôvodom je fak, že september a október sú mesiace nabité veľkými hrami ako napríklad Marvel's Spider-Man, Red Dead Redemption 2, Destiny 2: Forsaken, Life Is Strange 2, Dragon Quest XI, Assassin's Creed: Oddyssey a v novembri je to viacmenej iba zopár multiplatformových titulov ako Fallout 76, Darksiders 3 a zopár Switch exkluzivít a tak bude mat Spyro na PS4 a Xbox One viac priestoru získať si pozornosť a peniaze hráčov. 

Zdroj: activision

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk