No Man’s Sky nadchýna spracovaním v novom videu NEXT prezentujúcim multiplayer

No Man’s Sky nadchýna spracovaním v novom videu NEXT prezentujúcim multiplayer

 

Bude sa opakovať história?

No Man’s Sky je legendárna tragická hra, ktorá doplatila na nesplnené sľuby a klamstvá prezentované médiám počas vývoja. Určite netreba opakovať všetko, čo sa okolo tejto hry udialo, nakoľko je to už všetko fakt len minulosť, a radšej sa zamerajme na najnovší trailer. Ten sa volá NEXT a musíme povedať, že počas jeho sledovania sme ostali veľmi príjemné prekvapení.

Z toho, čo sme videli, sme mali takmer rovnaké pocity, ako keď sme prvýkrát videli úplne prvý prezentačný trailer na E3 pred rokmi, ktorý nás tak všetkých uchvátil. No Man's Sky dneška je už na míle inou a omnoho krajšou hrou akou bol No Man's Sky včerajška. So všetkými vylepšeniami, grafickým pokrokom a novinkami v hrateľnosti bude 24. júla vydaný zatiaľ najväčší obsah obsahujúci dlho očakávaný multiplayer.

Dáte No Man's Sky ešte šancu?

Multiplayer hráčom umožní spoločne cestovať naprieč galaxiou a stretávať iných obdobných vesmírnych cestovateľov, stavať základne od jednoduchých obydlí až po obrovské kolónie, zúčastňovať sa vesmírnych bitiek a spoznávať nové svety a zdieľať vaše poznatky s celým svetom.

Zdroj: YouTube, Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk