David Cage nevylučuje DLC alebo pokračovanie Detroit: Become Human

David Cage nevylučuje DLC alebo pokračovanie Detroit: Become Human

 

Prezradil to počas Reddit AMA.

Zakladateľ štúdia Quantic Dreams a „režisér“ hry Detroit: Become Human prezradil, že napriek tomu, že štúdio bežne nepracuje na pokračovaniach svojich hier, tak Detroit ponúka toľko možností na príbeh, že nevylučuje, že sa dočkáme buď DLC obsahu alebo rovno pokračovania.

Budeme pracovať na pokračovaní, keď budeme mať nápady, motiváciu a nadšenie pre to, aby sme o tomto svete povedali viac. Rešpektujeme, že naši fanúšikovia chcú pokračovanie, no my ho nechceme robiť len kvôli ľahkému profitu. Radi sme pracovali na Detroite a verte, že vo svete by sa našlo veľa zaujímavých príbehov.“

Cage taktiež prezradil, že jeho cieľom je vytvorenie naratívnej hry pre viacerých hráčov, keď nájde vydavateľa, ktorý by mu to schválil. „Veľmi rád by som vytvoril naratívnu hru pre viacerých hráčov. Existuje však kopa kreatívnych a technických prekážok, ktoré musia byť zdolané a taktiež musíte mať správny príbeh, ale toto je niečo čo znie veľmi zaujímavo. Mojím cieľom tak bude je vyskúšať to v budúcnosti a presvedčiť vydavateľa, aby mi s tým pomohol,“ povedal Cage.

Zdroj: wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk