V God of War môžete získať zbraň podobnú Thanosovej rukavici

V God of War môžete získať zbraň podobnú Thanosovej rukavici

 

Dva najúspešnejšie počiny filmového a videoherného sveta posledných mesiacov, sa spájajú v mocnej zbrani, ktorú môžete v hre získať pre Kratosa.  

Od vydania nového God of War prešli takmer dva týždne a usilovní hráči v tomto čase už pomaly, ale isto dokončujú hlavnú príbehovú kampaň. Rozsypaním popola na najvyššej hore Jotunheimu ale cesta otca a syna zďaleka nekončí. Pri potulkách ostatnými sférami narazíte na množstvo dobrodružstiev, ktoré vás môžu priviesť k získaniu zbrane podobnej tej, akú vlastnil Thanos vo filme Avengers: Nekonečná vojna

Základom zbrane je talizman s názvom Shattered Gauntlet of Ages. Ten získate veľmi jednoducho, stačí ak porazíte cestovateľa na opustenej lodi v podzemí pri plnení úlohy od trpaslíka Sindriho v lokalite Northri Stronghold. Talizman sám o sebe nie je ničím zaujímavým, skutočná zábava začína až po získaní šiestich očarovaní (enchantments), veľmi podobných kameňom nekonečna z Thanosovej rukavice.

Konkrétne sa jedná o Eye of the Outer Realm (kameň vesmíru), Ivaldi's Corrupted Mind (kameň mysle), Andvari's Soul (kameň duše), Asgard's Shard of Existence (kameň reality), Muspellin Eye of Power (kameň moci) a Njord's Temporal Stone (kameň času). Tri z nich získate zabitím Valkýr, jeden vám daruje trpaslík Brokk po splnení vedľajšej úlohy, ďalší nájdete v Tyrovom paláci po druhej ceste do Hellheimu a posledný kameň si môžete kúpiť od trpaslíkov v spoločnom obchode. Po maximálnom vylepšení spôsobuje talizman v kombinácii s týmito očarovaniami nepriateľom masívne poškodenie. Navyše sa vystrelené projektily dokážu vrátiť ako bumerang v pripade, ak na prvý pokus minú svoj cieľ. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk