Zberateľská edícia Inside bude naozaj špeciálna

Zberateľská edícia Inside bude naozaj špeciálna

 

Pri tvorbe jej obsahu spolupracujú s výrobcami erotických figurín Real Doll.

Spoločnosť iam8bit predávajúca rôzny tovar pre videoherných zberateľov odhalila minulý týždeň nový produkt - INSIDE Collector’s Edition. Zberateľská edícia skvelej atmosférickej plošinovky z roku 2016 je dostupná za 375 dolárov. Čo za túto nemalú sumu dostanú budúci majitelia? Nuž, to sa nevie.

Jediným obsahom, ktorý sa v edícii bude určite nachádzať je herný disk Inside pre PS4, no bude obsahovať aj "iné veci". Indíciou k nim je popis produktu: iam8bit x Playdead x Real Doll kolaborujú na tajomnej zberateľskej edícii pre Inside. NEpovieme vám, čo je to zač. Možno je to to, čo si myslíte... možno nie."

Ak nepoznáte spoločnosť Real Doll a ste v práci, neodporúčame si ju googliť. Ide totiž o spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou realistických erotických figurín. Čo má však spoločné s hrou Inside? Ak ste hru prešli, určite viete, ako sa skončila. A koho lepšieho by ste našli na vyrobenie TOHO?

INSIDE Collector’s Edition

Zberateľská edícia nemá zatiaľ dátum vydania, spresní sa po 8. júni, kedy sa ukončí jej predaj a začne sa výroba. Po odoslaní, ktoré je očakávané začiatkom budúceho roka, sa dozvieme aj jej finálny obsah.

Zdroj: IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk