Tajná správa v Metal Gear Survive: Metal Gear je mŕtvy, Kojima navždy

Tajná správa v Metal Gear Survive: Metal Gear je mŕtvy, Kojima navždy

 

Správa zároveň znevažuje mená súčasných vedúcich pracovníkov.

Hra Metal Gear Survive je už od jej ohlásenia obklopená kontroverziami. Ide o prvú hru Metal Gear vydanú po prepustení jej tvorcu Hidea Kojimu a rozpustení jeho štúdia materskou spoločnosťou Konami. Aj keď sa časť tímu pridala do jeho novo vytvoreného štúdia Kojima Productions, niektorí zostali v Konami a pracovali po vydaní Metal Gear Solid V na Survive.

Zdá sa, že jeden z vývojárov, ktorí zostali v Konami, stále lojálny svojmu bývalému nadriadenému skryl do nedávno vydanej hry nelichotivý odkaz.

Hneď po zadaní svojho mena na začiatku hry sa zobrazí v ukážke na zozname mien medzi ostatnými krycími menami vojakov. Na prvý pohľad sa ničím nelíšia od bežných prezývok v hre, no fanúšikovia si všimli, že ak sa spoja iniciály mien, dostaneme "KJP FOREVER" (Kojima Productions navždy). To však nie je všetko. Posledné dve mená zoznamu sú "Bastard Yota" a "Cunning Yuji" (podrazák Yuji) - priezviská riaditeľa projektu Yotu Tsutsumizakiho a producenta Yujiho Korekada, obaja označení ako "AWOL" (dezertér). Jediné dve mená na vrchu zoznamu, ktoré sú označené "KIA" (zabitý počas služby) majú iniciály MG, teda rovnaké ako značka Metal Gear.

A čo meno na vrchu zoznamu - Vengeful Mosquito (pomstychtivý komár)? Pravdepodobne ide o "podpis" autora zoznamu, čím by sa dala správa preložiť asi ako: "Od pomstychtivého komára: Metal Gear je mŕtvy, Kojima Productions navždy. Pre bastarda Yotu a podrazáka Yuriho."

Zdroj: IGN Obrázok: Youtube

Ďalšia nedávna kontroverzia týkajúca sa Metal Gear Survive:

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk