Čo je obsahom dnešného veľkého patchu do Rocket League?

Čo je obsahom dnešného veľkého patchu do Rocket League?

 

Na minulotýždňových The Game Awards bol ohlásený nový patch, ktorý dorazí už dnes večer.

Starbase ARC je meno novej aktualizácie hry Rocket League, ktorú môžeme čakať na všetkých platformách už dnes, približne o jedenástej hodine večer. Bude obsahovať mnoho noviniek, ktoré v krátkosti zhrnieme.

Hlavným lákadlom je nová sci-fi aréna, podľa ktorej je samotná aktualizácia pomenovaná. Je špecifická svojím osemuholníkovým tvarom a výhľadom na okolitý vesmír. Spolu s ňou dostaneme aj prémiové DLC auto Vulcan vo futuristickom štýle aj s animovanými krídlami. Pozrite sa na obe v traileri:

Žiadanou novinkou je aj podpora Steam Workshopu pre PC, Mac a SteamOS, vďaka čomu budú hráči môcť vytvárať a zdielať vlastné levely. Pre hráčov, ktorý sa chcú stále zlepšovať bola pridaná možnosť "Custom Training" na všetkých platformách, v ktorom si bude možné vytvoriť vlastné výzvy a tréningy a taktiež ich zdielať s komunitou. Zaujímavou zmenou je aj pridanie systému lajkov a dislajkov pre jednotlivé arény, ktoré zvýšia, alebo znížia šancu, že na ne narazíte v online zápasoch.

Autá X-Devil a Gizmo dostanú mierny redizajn, aby sa vzhľadom vyrovnali ostatným modelom. Ako pri každom update bude pridaných aj niekoľko nových komunitných vlajočiek a tešiť sa môžeme aj na niekoľko sviatočných predmetov. Do sviatočného kabátu bola prezlečená aj mapa Utopia Coliseum, ktorá dostane zasneženú verziu, a aréna Wasteland získa zasa nočný variant.

Zmienili sme iba najdôležitejšie novinky, viac sa dozviete na oficiálnych stránkach hry. Za pozretie stojí aj krátke video o tom, koľko práce je za touto aktualizáciou:

Zdroj: Psyonix

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk