Pozrite sa, ako budú vyzerať nové licencované ovládače pre PlayStation 4

Pozrite sa, ako budú vyzerať nové licencované ovládače pre PlayStation 4

Razer a Nacon v spolupráci so SONY prinášajú nové a najmä licencované ovládače pre konzolu PlayStation 4. Čoho všetkého sa dočkáme?

Ako SONY na svojom vývojárskom blogu píše, Razer a Nacon oficiálne dostali licenciu, aby mohli vyrobiť profesionálne gamepady pre konzolu PlayStation 4. Vďaka tomu budú mať hráči väčšiu možnosť vo výbere kvalitnejšieho príslušenstva ako doteraz. Ako SONY ďalej dodáva, vďaka úzkej spolupráci odborníkov, boli schopní optimalizovať každý jeden detail a zabezpečiť tak hráčom perfektný zážitok z hrania. Oba ovládače sú nielenže perfektne vyrobené, naviac má každý z nich odlišný vzhľad a jedinečné vlastnosti.

Razer Raiju

Ovládač od firmy Razer je navrhnutý najmä na profesionálne hranie e-športov, má modernú ergonómiu a dá sa veľmi dobre upravovať. Razer Raiju bude naviac obsahovať 3.5 mm jack pre využitie náhlavnej súpravy. Ovládač bude mať aj odnímateľné gumené krytky na analógové páčky a odnímateľné "triggery". Razer Raiju sa bude pripájať cez trojmetrový USB kábel. Ale nebojte sa, tento kábel si budete môcť pri uložení do skrine, či v od ovládača odpojiť.

 

Nacon Revolution

Ovládač od spoločnosti Nacon bol vyvíjaný v úzkej spolupráci s profesionálnymi hráčmi. Vďaka tomu bude obsahovať množstvo vymoženosti, ako napríklad štyri gombíky naviac (pre využitie skratiek), či možnosť "remapovať" funkcie gombíkov a prirádzať im makrá cez PC aplikáciu. Obdobným spôsobom ako ovládač od spločnosti Razer, sa bude aj tento pripájať cez rovnako dlhý USB kábel.

Páčia sa vám tieto nové a profesionálne ovládače, alebo dáte radšej prednosť klasickému a pravdepodobne aj lacnejšiemu Dual-Shocku?

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk