Destiny Rise of Iron: Veľké rozšírenie alebo iba malé DLC?

Destiny Rise of Iron: Veľké rozšírenie alebo iba malé DLC?

 

V súvislosti s Destiny sa na internete začali objavovať uniknuté informácie o pripravovanom rozšírení Rise of Iron. Informácií o obsahu zatiaľ nie je veľa, ale mohli by sme sa ho dočkať už v septembri tohto roku.

Jediná istá vec ohľadom uniknutých informácii je postava Lorda Saladina, ktorý sa v hre vyskytuje v spojení s PVP udalosťou Iron Banner. Informátori ale tvrdia, že by malo ísť o veľké rozšírenie, ktoré bude obsahovať aj nový raid s tematikou Iron Lords a Iron Wolves. Malo by ísť totižto o raid, ktorý bol pôvodne plánovaný už minulé leto pre DLC House of Wolves.

Activision ani Bungie sa k uniknutým informáciám zatiaľ nevyjadrili, a tak nie je isté, či sa v rámci Rise of Iron naozaj dočkáme nového raidu alebo pôjde iba o malý dodatočný obsah. Už dávnejšie ale vývojári potvrdili, že v septembri sa dočkáme veľkého rozšírenia, ktoré ukončí celú Destiny hru a v 2017 sa hráči dočkajú Destiny 2. Rise of Iron by tak celkom sedelo k tomuto staršiemu oznamu a hádam sa tak hráči majú na čo tešiť. Ak sa aj štúdiá k oznamom nevyjadria, viac sa určite dozvieme na konferencii E3 2016, ktorá sa bude konať už 13. júna.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk